fbpx

23 yıllık sektörel tecrübemizle Türkiye’nin her noktasına

Hakkımızda

TEKKAT PANEL

HAKKIMIZDA

Tekkat Panel, sektördeki 23 yıllık deneyimi ve uzman kadrosu ile Türkiye’de bir ilke imza atarak Tekkat Panel ürününü geliştirmiştir. Kocaelinde bulunan entegre üretim tesislerimizde Avrupa standartlarında üretim gerçekleştirerek, %100 Türk Malı olan ürünümüzü yurt içi ve yurt dışı pazarlarına satışını gerçekleştirerek ülke ekonomisine katkı sağlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Tekkat Panel Hakkımızda
ÜRÜN KALİTEMİZLE

SERTİFİKALAR

MÜŞTERİ YORUMLARI

TEKKAT PANEL KULLANANLAR NE DİYOR?

Bu teknolojiyi Türkiye ile buluşturan ve kaliteyi bizlere ulaştıran Tekkat Panel'e teşekkürler! Nakliye ve lojistik maliyetleri çok uygun. İnce olmasına rağmen inanılmaz kaliteli bir ürün. Üretim ve dağıtımında sorumluluk üstlenen tüm çalışanlarına teşekkür ederim.

Mehmet GEZEN

DUYUM İNŞAAT

Bu kadar ince bir ürünü bu kadar kaliteli yapan şeyin temelinde bir farklılık yatıyor. Bu farklılığı Türkiye ile buluşturan Tekkat Panel'e teşekkür ederim.

Ali BİLİR

BUK GRUP

Kalitesi, dayanıklılığı ve üstün yalıtım özelliği ile tercih ettiğimiz ürünlerin başında geliyor. Müşterilerimize ilk olarak Tekkat Panel'i öneriyoruz. Nakliye konusunda da hem ekonomik maliyetlerle hem de kısa sürede çözüm üretiyorlar. Teşekkürler.

Nurittin ÖZTÜRK

Kocaeli Çatı

TEKKAT PANEL ONLİNE KATALOĞUMUZU İNCELEYİN

Tekkat Panel Katalog