fbpx

With our 23 years of sectoral experience, to every point of Turkey

About Us

TEKKAT PANEL

ABOUT US

Tekkat Panel, with its 23 years of experience in the sector and its expert staff, has developed the Tekkat Panel product, breaking new ground in Turkey. We are happy to contribute to the country’s economy every day by making production at European standards in our production facilities in Kocaeli and selling our 100% Turkish Made product to domestic and foreign markets.

Tekkat Panel Hakkımızda
PRODUCT QUALITY

CERTIFICATES

CUSTOMER COMMENTS

WHAT DO TEKKAT PANEL USERS SAY?

Bu teknolojiyi Türkiye ile buluşturan ve kaliteyi bizlere ulaştıran Tekkat Panel'e teşekkürler! Nakliye ve lojistik maliyetleri çok uygun. İnce olmasına rağmen inanılmaz kaliteli bir ürün. Üretim ve dağıtımında sorumluluk üstlenen tüm çalışanlarına teşekkür ederim.

Mehmet GEZEN

DUYUM İNŞAAT

Bu kadar ince bir ürünü bu kadar kaliteli yapan şeyin temelinde bir farklılık yatıyor. Bu farklılığı Türkiye ile buluşturan Tekkat Panel'e teşekkür ederim.

Ali BİLİR

BUK GRUP

Kalitesi, dayanıklılığı ve üstün yalıtım özelliği ile tercih ettiğimiz ürünlerin başında geliyor. Müşterilerimize ilk olarak Tekkat Panel'i öneriyoruz. Nakliye konusunda da hem ekonomik maliyetlerle hem de kısa sürede çözüm üretiyorlar. Teşekkürler.

Nurittin ÖZTÜRK

Kocaeli Çatı

VIEW OUR CATALOG

Tekkat Panel Katalog